úterý 7. října 2014

Vítejte na stránkách ISCAREX Junior teamu!

Během jara roku 2014 jsme zkušebně zahájili nový projekt pro děti a mládež.  Pod křídly běžeckého klubu ISCAREX Team jsme chtěli umožnit dětem v České Třebové pravidelně se věnovat běhání a atletice. Na podzim téhož roku vznikl oficiální dětský tým s názvem ISCAREX Junior team.
Pod vedením vyškolených trenérů učíme mladé sportovce základům atletiky se zaměřením na všeobecnou atletickou průpravu. Bohužel v České Třebové stále není atletický stadion, a tak musíme sportovat, kde se dá. Zatím se scházíme třikrát týdně a využíváme areál gymnázia a Základní školy Habrmanovy, park Javorku a běžecký areál Hory.

Patronkou týmu je Míša Stránská, bronzová medailistka ze světového šampionátu v běhu do vrchu. Nejen pro děti je velkým vzorem a motivací. Zaběhat si s ní můžete na některém z pátečních tréninků nebo v neděli v tělocvičně.


Děti mají možnost získat atletickou registraci a účastnit se tak oficiálních závodů na atletické dráze. Mohou závodit v rámci ISCAREX poháru mládeže, a nebo jen pravidelně sportovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat